Munkácsy Mihály egy kevéssé ismert festménye kerül árverésre a Virág Judit Galéria 2024-es őszi aukcióján. A Randevú az ablaknál című képet 1888-1890 körül festhette a művész. Az alkotás még néhány napig megnézhető a galériában.
árverés címkéjű cikkek
Kinek az otthonát díszítik majd ezek a bizarr ereklyék? Al-Capone cuccait elárverezték
Egy tárgy, egy történet: egy Andy Vajna-árverésről szerzett fotó
Érdekességek és történetek a 20. század lakberendezésének világából: Madarász Magdolna, a Forma Boutique tulajdonosa mesél a múlt század különlegességeiről egy-egy példával illusztrálva – ezúttal a néhai magyar filmproducer gyűjteményének egyik ikonikus darabjáról.
Műtárgy ritkaságok a BÁV őszi aukcióján
A 240 éves BÁV 63. Művészeti Aukcióján több száz ékszer, festmény, bútor és műtárgy között igazi ritkaságokra és művészettörténeti érdekességekre is licitálhatnak az érdeklődők.
Jubileumhoz méltó kínálat
Az idén alapításának 240. évfordulóját ünneplő BÁV a jubileumhoz méltó kínálattal készül 62. Művészeti Aukciójára. A május 14-15-16-án rendezendő árverés három napján több száz különleges ékszer, festmény és egyéb műtárgy kerül kalapács alá.