Neked melyik tetszett közülük a legjobban?
Egy 65 nm-es lakás titkai
Belépéskor egy L-alakú előszobába érkezünk, ahonnan a többi helyiség nyílik: a két hálószoba, a fürdőszoba, a mellékhelyiség, valamint az egy légtérben található nappali-konyha-étkező. Amikor Nyári Atilla belsőépítészt felkérték a tulajdonosok, a lakás elrendezése, a burkolatok és a technikai rész már adott volt, „csak” a felszerelést, bútorozást kellett kitalálni – ő mesélt a Lakáskultúrának erről az otthonról.
A lakás történetének folytatását és képeit az alábbi linkre kattintva éred el:
Stílusos lakás a belvárosban
A lakás tulajdonosa egy külföldi hölgy, aki hosszú távú kiadásra szánta a lakást. Ezzel a céllal kérte fel Ivanits Mariann lakberendezőt is, és így alakították ki ezt a nőies, romantikus stílust, mely a legkisebb kiegészítőkig mindenen megmutatkozik.
Klikkelj a lenti dobozra a további fotókért!
Műterem volt, otthon lett
Eredetileg csupán az alkotást és az itt töltött időt szerettük volna komfortosabbá tenni azzal, hogy a műterem mellett egy kisebb „lakást” alakítunk ki – mesél a kezdetekről Csurka Eszter kortárs képzőművész, majd hozzáteszi: ez az elképzelés már az elején megdőlt, mivel a férjével, Sárközi Csabával és a lányával, Lilivel végül mindnyájan ideköltöztek.
Ha kíváncsi vagy a lakás többi részére is, kattints a lenti dobozra:
Egy izgalmas lakás a Duna-parton
Az otthon lakói már öt éve élnek ebben a belvárosi lakásban, amely egy kései szecessziós, 1911-ben épült társasház negyedik emeletén található. Ennek ellenére a lakberendező-építész pár csak a közelmúltban érezte úgy, hogy tökéletesen összeállt az átalakítás terve.
Klikkelj a lenti dobozra, és nézd meg a lakásról készült többi képünket!
A Lakáskultúra Online ott van a Facebookon is! Klikkelj ide, és lájkolj minket a legújabb lakberendezési trendekért, kreatív ötletekért és a magazinnal kapcsolatos friss infókért, valamint látogass vissza a www.lakaskultura.hu-ra, ahol új lakásokkal, tippekkel várunk minden nap!